logo

Analýza stravovacích návykov

Stravujete sa zdravo? Povedzte nám o sebe viac. Vyhodnotíme Váše stravovacie návyky a ponúkneme riešenie pre optimálny príjem kvalitných bielkovín, tukov, komplexných sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny.

Na základe Vami poskytnutých vstupných informácií a špeciálneho softvéru dokážeme analyzovať vhodnosť Vašej doterajšej stravy a v prípade chybného stravovacieho režimu navrhnúť optimálne riešenie.

  • po objednaní konzultácie v oblasti stravovania, ak prejavíte záujem o analýzu stravovacích návykov, pošleme Vám špeciálny formulár do ktorého si budete presne zapisovať čo ste jedli, pili, akú ste mali fyzickú aktivitu, koľko času venujete oddychu, spánku, aké užívate lieky a výživové doplnky
  • formulár nám pošlete späť na podrobnú analýzu
  • zhodnotíme Vaše stravovacie návyky a navrhneme optimálne riešenie
  • výsledok analýzy obdržíte v písomnej podobe s vyhodnotením energetického príjmu, jednotlivých makronutrientov (sacharidy, tuky, bielkoviny) a ich percentuálnym a hmotnostným zastúpením  

 

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.