logo

Genetické testy

Genetické testy

TrichoTest™- riešenie pre terapiu vypadávania vlasov | DNA testy otcovstva | Genoskop Línia – osobná DNA analýza pre zdravý životný štýl a jedálniček na mieru | Genealogické DNA testy Vám pomôžu odhaliť Váš pôvod | Neinvazívne prenatálne testy VERAgene a VERACITY| Dedičné nádorové ochorenia - genetické skríningové DNA testy PreSENTIA | 

Test otcovstva

Ste otcom Vášho dieťatka? Je Váš otec skutočne Vaším biologickým otcom? Anonymný DNA test otcovstva dokáže tieto otázky spoľahlivo zodpovedať.
čítaj viac

Genografické DNA testy pôvodu - Genetická genealógia

Možno ste si už niekedy položili otázku: „Odkiaľ pochádzali moji predkovia? Kam siahajú moje korene?“ Možno ste sa zaoberali tvorbou rodokmeňa, alebo to máte v pláne. Určite máte množstvo nezodpovedaných otázok o svojom pôvode. DNA testy pôvodu Vám odhalia odkiaľ pochádzali Vaši predkovia, ktorí postupne osídľovali naše územie. Ak chcete vedieť viac o genetických testoch navštívte nás v Prešove na Kúpeľnej 6 v priestoroch firmy Genovital s.r.o.
čítaj viac

Test strava a pohyb - Genoskop Línia

Túžite chudnúť zdravo a prirodzene v súlade s Vaším metabolizmom? Dokážete chudnúť rýchlo a udržať si svoju hmotnosť, alebo ľahko priberáte na váhe? Uprednostňujete rastlinné, alebo živočíšne tuky? Potrebuje Váš organizmus vyššie dávky sacharidov? Uprednostňujete vo svojom jedálničku zeleninu a ovocie, alebo radšej sladkosti a čokoládu? Vyhovujú Vám viac vytrvalostné, alebo rýchlostné športy? Ako znášate fyzickú záťaž? Ste nositeľom génu pre sklon k závislostiam? Odpovede na tieto otázky Vám poskytne osobná genetická analýza – Genoskop LÍNIA.
čítaj viac

Test vrodené talenty - Genoskop Junior

Je vhodnejšie u vášho dieťaťa podporovať hudobný talent, alebo šport? Pre aký typ športovej aktivity má vrodené dispozície? Je skôr „ranné vtáča", alebo „nočná sova"?
čítaj viac

TrichoTest™- riešenie pre terapiu alopécie

TrichoTest™ umožňuje výber najvhodnejších liečiv a výživových doplnkov pre liečbu niektorých typov vypadávania vlasov.
čítaj viac

Neinvazívny prenatálny test VERAgene

Neinvazívny prenatálny skríningový test VERAgene zisťuje chromozómové aneuploídie, mikrodelécie a 100 monogénových ochorení v jednom teste. Test je realizovaný z periférnej krvi matky a bukálneho steru biologického otca...
čítaj viac

PreSENTIA - dedičné nádorové ochorenia

PreSENTIA ponúka široké portfólio 19 skríningových testov so zameraním na dedičné formy nádorových ochorení.
čítaj viac
| Genetické testy
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.