logo

Výživové doplnky

Ponúkame vysoko kvalitné produkty z medicinálnych húb vyrábané českou firmou MycoMedica a bylinné produkty od českej firmy TCM Bohemia vychádzajúce z tradičných čínskych bylinných receptúr.

Huby použité na výrobu produktov sú pestované v ekologicky čistom prostredí čínskej vrchoviny a sušené tradičným a veľmi šetrným spôsobom. Po usušení sú huby rozomleté metódou Shell – Broken. Nasleduje jemná extrakcia na zvýšenie koncentrácie a fyziologickej dostupnosti účinných látok. Extrakcia sa realizuje teplou vodou a následným vyzrážaním etanolom na konci procesu. Výrobky sú testované nemeckým laboratóriom Agrolab (ťažké kovy, pesticídy, toxíny, rádioaktivita...). Produkty sú vyrábané a balené v Českej republike v súlade s normami ISO podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov.

Tradičné čínske bylinné zmesi vo forme guličiek (WAN) od českej firmy TCM Bohemia, ktorá pôsobí na Slovensku prostredníctvom TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA. Zloženie tradičných čínskych bylinných zmesí vychádza z tradičných čínskych receptúr, ktoré sa používajú tisíce rokov. Všetky produkty sú testované v akreditovaných laboratóriách.

Aktuálne prebiehajúce akcie

Pri kúpe výživových doplnkov v minimálnej hodnote 100 € darček Smart hodinky zdarma
Novinka
Top
Akcia
MycoMedica Acerola 90 kapsúl
Novinka
Top
Akcia
MycoBaby dračí sirup
MycoBaby dračí sirup
Novinka
Top
Akcia
MycoMedica Chaga
90 rastlinných kapsúl
Chaga
Novinka
Top
Akcia
MycoMedica Hliva
90 rastlinných kapsúl
Hliva
Novinka
Top
Akcia
MycoMedica MycoChemo
180 tabliet
MycoChemo
Novinka
Top
Akcia
MycoMedica MycoStamin
180 tabliet
MycoStamin
| Výživové doplnky
Strana 1 / 4
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.