logo

MycoMedica Chaga

Chaga (alebo čaga) je po stáročia súčasťou tradičnej ruskej a čínskej medicíny, ktoré veria v jej schopnosť oživovať a upokojovať telo aj ducha...
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

28,90 €

ks

 

Chaga (alebo čaga) je po stáročia súčasťou tradičnej ruskej a čínskej medicíny, ktoré veria v jej schopnosť oživovať a  upokojovať telo aj ducha. Zvoľte chagu s najoptimálnejším pomerom účinných látok.

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Chaga (Inonotus obliquus, Kabanoanatake) je drevokazná chorošovitá huba, ktorá rastie hlavne na brezách.

Vďaka biofermentácii a následnému spracovaniu metódou dvojitej extrakcie (najprv sa extrahuje vodou a následne alkoholom) ponúkame vysoko kvalitný výťažok z chagy v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky:

min. 30 % polysacharidov (reálne býva 33-34 %)

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu 

 

Zloženie v 1 kapsule:

Chaga, Inonotus obliquus, 100% čistý extrakt - 500mg

Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

 

Dávkovanie:

zvýšená dávka: 3–10 kapsule denne (je vhodné poradiť sa s lekárom)

bežná dávka: 1–2 kapsule denne

odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať

kapsule užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom, alebo 60 minút po jedle), zapiť    vodou, alebo slabým zeleným čajom

pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok, napríklad vo forme extraktu brazílskej čerešne Aceroly.

 

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a kojacie ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá, cukor.

Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. 

 

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa produktu Chaga nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk

 


Odporúčame

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.