logo

MycoMedica Reishi 50%

Reishi s 50% polysacharidov a s minimálnym obsahom 20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov. V porovnaní s Reishi s 30% polysacharidov je Reishi 50% vhodnejšia pri akútnych stavoch...
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

41,50 €

ks

Reishi (Ganoderma lucidum, lesklokôrka lesklá) je jednou z najviac cenených húb, ktoré sú využívané tisíce rokov v tradičnej čínskej medicíne. 

Zloženie:

min. 50 % polysacharidov 
min. 20 % β-1,3/1,6 D-glukánov
Reishi s koncentráciou 50% polysacharidov a 20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov pôsobí výrazne na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti. Je teda vhodnejšia pri akútnejších stavoch.
Pri chronických stavoch je vhodnejšia Reishi s obsahom 30% polysacharidov, ktoré obsahujú široké spektrum účinných látok.

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu - v  rastlinných kapsuliach - vhodné aj pre vegánov.
 
Zloženie v 1 kapsule:
Reishi, Ganoderma lucidum, 100% čistý extrakt - 500mg
Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

Dávkovanie:

bežná dávka: 1–2 kapsule denne
odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať
kapsule užívajte na lačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou, alebo slabým zeleným čajom
pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok. Na doplnenie vitamínu C je veľmi vhodný extrakt z brazílskej čerešne Aceroly.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich  za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa produktu MycoMedica Reishi  nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, online poradne,  alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
Acerola
90 rastlinných kapsúl
Acerola MycoMedica
Novinka
Top
Akcia
Reishi triterpen
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.