logo

MycoMedica MycoMeno

Variant Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
90 želatínových kapsúl Skladom 24,90 €
90 rastlinných kapsúl Na objednávku 24,90 €

Účinná zmes výťažkov z húb a bylín je určená ženám v období menopauzy, ale taktiež ženám trpiacim premenštruačným syndrómom, alebo bolestivou menštruáciou. Využite silu prírodných látok.

Prípravok MycoMeno je určený ženám, ktoré trpia problémami spojenými s menopauzou, ale aj ženám trpiacim premenštruačným syndrómom, nepravidelnou, silnou, alebo bolestivou menštruáciou. Preparát obsahuje zložky, ktoré podporujú pozitívnu náladu, dodávajú pokoj, zmierňujú podráždenosť a nervozitu.

Jednotlivé zložky obsiahnuté v preparáte sa v  účinkoch doplňujú,  posilňujú a vytvárajú tak vyvážený a vysoko účinný pre zdravie a pohodu ženy potrebný produkt.

Dávkovanie MycoMeno:

  • 1 kapsula denne, zapiť tekutinou
  • Obsah balenia: 90 kapsúl 
Upozornenie: MycoMeno nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a kojace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.
 
Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.
 
V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa MycoMeno nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk

Odporúčame

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.