logo

MycoMedica MycoCholest

Dostupnosť:

Skladom

Cena:

14,90 €

ks

MycoCholest pomáha udržať správnu hladinu cholesterolu v tele a podporuje kardiovaskulárny systém.

Kvalitná kombinácia Shiitake a červenej fermentovanej ryže, ktorá vďaka obsahu monacolínu prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Pre podporu účinku je pridaný koenzym Q10 a rutín.

Hlavnou zložkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná ryža, ktorá sa používa v tradičnej čínskej medicíne už po tisíce rokov. Červená ryža sa spracováva fermentáciou pomocou kvasiniek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakolíny (najma monakolín K), ktorá dokáže udržiavať správnu hladinu cholesterolu a triglyceridov v organizme.

Pre produkt je využívaná výhradne červenú fermentovaná ryža, ktorá sa organicky pestuje a spracováva v USA. Celá ich produkcia prechádza prísnym testovaním. Vďaka tomu máme istotu, že  produkt neobsahuje žiadne škodlivé látky (napr. toxíny citrinin, alebo nefrotoxín), čo býva častý problém čínskych producentov.

Aby ostalo zachované celé spektrum účinných látok a zároveň sa zvýšil účinok produktu, je použitý extrakt z červenej fermentovanej ryže o koncentrácii len 0,6%.

MycoCholest ďalej obsahuje medicinálnu hubu Shiitakekoenzym Q10, ktorý je nutné pri užívaní červenej fermentovanej ryže viac doplňať a rutín (vitamín P).

Obsah balenia MycoCholest: 120 kapsúl po 500mg

Zloženie v 1 kapsuli MycoCholest: Shiitake, Lentinula edodes, 0,6 % monacolinu K – 50 mg prášok z červenej fermentovanej ryže, Monascus purpureus, 30% extrakt - 420 mg koenzým Q10 – 15 mg rutín – 15 mg

Pomocné látky MycoCholest: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

Dávkovanie MycoCholest:

  • doporučená denná dávka je 2x denne 2 kapsule
  • tablety užívajte nalačno (min. 20 minút pred jedlom, alebo 30 minút po jedle), zapíjajte vodou, alebo slabým čajom

Upozornenie: MycoCholest nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa MycoCholest nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
054 ODVALENIE KAMEŇOV Z CESTY
054 GUI ZHI FU LING WAN - ODVALENIE KAMEŇOV Z CESTY
Novinka
Top
Akcia
Lipozomálny vitamín C
Lipozomálny vitamín C
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.