logo

DNA test otcovstva

Variant Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
otec, dieťa Skladom 220,00 €
otec. dieťa, biologická matka Skladom 220,00 €

Anonymný DNA test otcovstva  slúži  pre osobnú informáciu.  Výsledok nie je možné použiť na súde pretože nezahŕňa overenie totožnosti testovaných osôb.

Testované osoby môžu byť otec a dieťa, alebo otec, dieťa a biologická matka, prípadne ďalší otec, alebo ďalšie dieťa ako dopňujúce vyšetrenie k základnému testu.

Odber DNA si testovaná osoba realizuje sama v pohodlí a súkromí domova.

Súčasťou odberovej súpravy je podrobný návod pre realizáciu odberu.

Odber je jednoduchý, bezbolestný, realizovaný pomocou jemných odberových štetcov. 

V prípade záujmu o konzultáciu techniky odberu Vám radi poradíme. 

Po zaslaní objednávky a zaplatení ceny testu Vám bude zaslaná odberová súprava, ktorej súčasťou sú presné inštrukcie týkajúce sa odberu. Odobratý genetický materiál zasielate priamo do laboratória Genomac výzkumný ústav, s.r.o.

K odobratému genetickému materiálu je potrebné priložiť podpísaný informovaný súhlas bez ktorého nie je možná realizácia genetickej analýzy.

Výsledok obdržíte do 5 pracobných dní od dňa doručenia vzoriek do laboratória. Výsledkový protokol je vypracovaný v češtine.

 

Genetická analýza je realizovaná v spolupráci s akreditovaným laboratóriom Genomac výzkumný ústav, s.r.o. so sídlom v Prahe. Laboratórium poskytuje genetické testovanie so štatútom Neštátne zdravotnícke zariadenie a ZNALECKÝ ÚSTAV v odbore GENETIKA. 


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
Genoskop Junior
Genoskop Junior
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.