logo

Genoskop Junior

Genoskop Junior - genetický test pre zistenie vrodených vlôh a talentu. Vytrvalostné, alebo rýchlostné športy? Hudobné nadanie? Vzťah k závislostiam? "Ranné vtáča", alebo "nočná sova"?
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

179,00 €

ks

Prostredníctvom testu Genoskop Junior zistíte, čo bolo Vášmu dieťaťu dané do „vienku“. Test Genoskop Junior pomôže odhaliť jeho genetické dispozície k športu, alebo k hudbe. Pomôže zistiť ktorý druh športu je pre vaše dieťa najvhodnejší. Odhalí či je vaše dieťa skôr "ranné vtáča" alebo "nočná sova" a či nie je viac ohrozené vznikom závislostí ako ostatné deti.

Výsledok DNA testu Vám potom môže pomôcť v zložitom rozhodovaní, kam a ako smerovať aktivity Vášho potomka, aké koníčky a záľuby budú pre neho optimálne a v ktorej oblasti môže dosiahnuť výnimočné výsledky.

Test Genoskop Junior vychádza zo súčasných poznatkov celosvetových vedeckých štúdií z oblasti genetiky. Dispozície zahrnuté v tomto teste - gén pre absolútny hudobný sluch, šprintérsky alebo vytrvalostný gén, gén pre fyzickú zdatnosť, boli vybrané zámerne v ponúkanej kombinácii, pretože pre ich rozvoj je rozhodujúce práve obdobie detstva (cca od troch rokov veku).


Odporúčame

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.