logo

O nás

Genetika | výživové poradenstvo | tradičná čínska dietetika | e-shop
Od roku 2018 pôsobíme ako poradenské centrum v oblasti genetickej diagnostiky, výživy a výživových doplnkov.

GENETIKA

V spolupráci s akreditovaným laboratóriom  Genomac výzkumný ústav, s.r.o. v Prahe prinášame genetické testy  so zameraním na testy otcovstva, genografické testy pôvodu, testy so zameraním na vrodené dispozície, vhodnú stravu a talenty.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO

Vyvážená strava je základným pilierom v prevencii mnohých ochorení.  V oblasti výživy preto vždy kladieme dôraz na zdravotné benefity. Poskytujeme poradenstvo a  jedálničky, ktoré sú nutrične vyvážené a garantované odborníkmi z oblasti liečebnej výživy. 

 

RNDr. Judita Vašková

Poradenstvo v oblasti genetiky a výživy

Absolvovala  Prírodovedeckú fakultu UPJŠ v Košiciach so zameraním na biológiu. Po ukončení štúdia sa 15 rokov venovala humánnej genetike. Pracovala  v diagnostických laboratóriách v Prešove a v Košiciach.  Špecializovala sa na diagnostiku onkologických ochorení so zameraním na hematologické malígne ochorenia. Onkogenetike sa venovala aj vo svojej rigoróznej práci so zameraním na prognosticky významné genetické markery akútnej myeloblastovej leukémie. Spolupracovala na výskumných projektoch v rámci Výskumného centra aplikovanej biomedicínskej diagnostiky a Centra výskumu inovatívnych terapeutických postupov molekulárnej medicíny. Je členkou Slovenskej spoločnosti lekárskej genetiky.

Popri svojej práci a štúdiu sa intenzívne venuje problematike stravovania a zdravého životného štýlu.  Absolvovala polročný kurz Poradca pre výživu a suplementáciu, Low carb diéty a Výživa detí pod vedením Mgr. Martina Jelínka. Je lektorkou metódy STOB - „STOP OBEZITE".  Dietetike sa podrobne venuje aj v rámci štúdia tradičnej čínskej medicíny v Prahe. 

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.