logo

O nás

Genetika | Výživové doplnky |
Cytogenetické laboratórium | Genetické testy | Bylinné produkty | Poradňa |

Genovital

Spoločnosť Genovital s.r.o. pôsobí v oblasti laboratórnej genetickej diagnostiky a v oblasti výživy a výživových doplnkov, ktoré sú vyrobené na báze tradičných bylinných receptúr.

GENETIKA

Spolupracujeme s poprednými európskymi spoločnosťami. Poskytujeme služby v oblasti genetických testov určených pre odborníkov, ale aj pre širokú verejnosť. 

Prevádzkujeme cytogenetické laboratórium. Poskytujeme cytogenetické vyšetrenie pre samoplatcov. V oblasti cytogenetickej diagnostiky máme dlhoročné skúsenosti.

V spolupráci s akreditovaným laboratóriom Genomac výzkumný ústav, s.r.o. v Prahe poskytujeme testy otcovstva, genografické testy pôvodu, testy so zameraním na vrodené dispozície, nutrigenetiku a vrodené talenty.

Pre odborníkov v spolupráci s NIPD Genetics prinášame neinvazívne prenatálne skríningové testy VERAgene a VERACITY. Neinvazívne skríningové testy PreSENTIA so zameraním na určenie rizika vrodených nádorových syndrómov. 

Podrobné informácie o nás a našich službách nájdete kliknutím na odkaz  GENOVITAL - GENETICKÉ LABORATÓRIUM www.nipd.sk

 

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

V našom e-shope nájdete širokú ponuku produktov založených na tradičných bylinných receptúrach. Vyvážená strava v prípade potreby doplnená o vhodné bylinné produkty je základným pilierom v prevencii mnohých ochorení.  

Množstvo originálnych receptov z celého sveta a informácie ohľadom byliniek tradičnej čínskej medicíny nájdete aj na stránke www.tcmvital.sk


Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.