logo

Spinergo Business Stolička vínová

Zdravotná stolička určená pre zdravé a dynamické sedenie vďaka patentovanému systému Move&Stop.
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

660,00 €

ks

ERGONOMICKÁ BALANČNÁ STOLIČKA SPINERGO BUSINESS


Zdravotná stolička Spinergo Business je vyvinutá pre tých, ktorí trávia dlhé hodiny sedením. Ak trpíte bolesťami chrbta pri sedení, alebo im chcete preventívne predísť, ergonomická stolička Business je pre vás ako stvorená. Vysoká pevnosť konštrukcie je zabezpečená oceľovou konštrukciou a tvrdeným plastom.

Táto ergonomická stolička je vhodná pre všetky typy postáv, pretože je výškovo nastaviteľná. Poteší vás aj možnosť nastavenia opierok rúk v oboch smeroch a integrovanú bedrovú opierku oceníte najmä pri dlhých hodinách strávených sedením.  Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľná opierka hlavy. Vďaka dynamickému sedáku a klinicky testovanému systému Move&Stop pre zdravé sedenie je umožnené systematicky precvičovať svoje chrbtové a brušné svaly. Nastavenie ergonomického sedáku je možné striedať medzi statickým a dynamickým/aktívnym sedením. Práve vďaka možnosti aktívneho sedenia dokáže stolička Spinergo Business pomôcť pri bolestiam chrbta pri sedení, prípadne im predchádzať.

Použitý materiál čalúnenia: sieťovina
Rozmery: (V x Š x H) 1340 x 490 x 500
Výška sedáku: 490-580
Maximálne zaťaženie: 140 kg

Dodacia doba 3-7 dní


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
558,00 €
Spinergo Optimal stolička čierna
čierna
Spinergo Optimal čierna
Novinka
Top
Akcia
Spinergo Optimal stolička modrá
Spinergo Optimal modrá
Novinka
Top
Akcia
Spinergo Optimal stolička olivová
Spinergo Optimal olivová
Novinka
Top
Akcia
Spinergo Business Stolička vínová
Spinergo Manager Stolička vínová
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.