logo

Spinergo Manager stolička šedá

Ergonomická balančná stolička Spinergo Manager predstavuje kombináciu pohodlia a zdravého dynamického sedenia, ktoré je zabezpečené klinicky testovaným systémom Move&Stop.
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

720,00 €

ks

Ergonomická balančná stolička Spinergo Manager


Stolička Spinergo Manager predstavuje najvyšší komfort pre vašu chrbticu. Ergonomické tvary stoličky sú prispôsobené anatomickej stavbe chrbtice. Elegantná konštrukcia stoličky Manager ideálne zapadne do vašej kancelárie, alebo domácnosti. Vďaka použitým materiálom má balančná ergonomická stolička Spinergo Manager vysokú pevnosť, ktorú zabezpečuje oceľová konštrukcia v kombinácii s pevnými plastami.

Zdravotná kancelárska stolička Manager je vhodná pre všetky typy postáv. Výškovo nastaviteľné sedenie, nastavenie opierok rúk, integrovaná bedrová opierka.  Pod sedákom sa nachádza patentovaný klinicky testovaný systém Move&Stop. Vďaka aretačnej páčke je možné striedať klasické statické sedenie s aktívnym/dynamickým sedením, ktoré je pre chrbát prospešnejšie pri dlhých hodinách sedenia. Aktívne/balančné sedenie systematicky precvičuje brušné a chrbtové svaly čo výrazne pomáha pri bolestiach chrbta pri dlhom sedení.

Chrbtová opierka je zložená z troch častí tak, aby poskytla maximálnu oporu v oblasti driekovej, hrudnej a krčnej chrbtice. Opierka hlavy je tiež výškovo nastaviteľná. Pre poťahový materiál je zvolená vzdušná sieťovina.

Použitý materiál čalúnenia: sieťovina
Výška sedáku: 480-560
Rozmery: (V x Š x H) 1380 x 490 x 500
Maximálne zaťaženie: 140 kg

Dodacia doba 3-7 dní.


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
Spinergo Optimal stolička olivová
Spinergo Optimal olivová
Novinka
Top
Akcia
720,00 €
Spinergo Manager Stolička čierna
Spinergo Manager Stolička čierna
Novinka
Top
Akcia
Spinergo Manager stolička šedá
Spinergo Manager Stolička šedá
Novinka
Top
Akcia
Spinergo Business Stolička vínová
Spinergo Manager Stolička vínová
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.