logo

MycoMedica Cordyceps 50 %

Cordyceps patril a stále patrí v Číne a Tibete k najviac ceneným hubám. Cordyceps je bohatým zdrojom betaglukánov, minerálov, stopových prvkov a vitamínov.
Dostupnosť:

Na objednávku

Cena:

45,70 €

ks

Cordyceps patril a stále patrí v Číne a Tibete k najviac ceneným hubám. Cordyceps je bohatým zdrojom betaglukánov, minerálov, stopových prvkov a vitamínov.

Cordyceps s 50% polysacharidov, garantovaným minimálnym obsahom 20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov a 20% D-mannitolu. Oproti Cordyceps s 30% polysacharidov je vhodnejší pri akútnych stavoch.

Zloženie:

min. 50 % polysacharidov (reálne býva 53-54 %)
min. 20 % β-1,3/1,6 D-glukánov
min. 20 % D-manitolu (kyselina cordycepsová)

Cordyceps s koncentráciou 50 % polysacharidov, 20 % β-1,3 / 1,6 D-glukánov a 20 % D-manitolu silne posilňuje prirodzenú obranyschopnosť. Je vhodný pri akútnejších stavoch.
Pri chronických stavoch je vhodnejšie užívať Cordyceps s obsahom 30 % polysacharidov, ktoré obsahujú široké spektrum účinných látok.

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu - v rastlinných kapsuliach- sú vhodné aj pre vegánov.
Hmotnosť obsahu netto: 53g

Zloženie v 1 kapsule:

Cordyceps, Cordyceps militaris, 100% čistý extrakt - 500mg
Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

Dávkovanie:

bežná dávka: 1–2 kapsule denne
odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať
kapsule užívajte na lačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým zeleným čajom
Cordyceps by sa nemal užívať neskoro večer, aby nenarúšal spánok

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich  za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa produktu MycoMedica Reishi  nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, online poradne,  alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
MycoBaby dračí sirup
MycoBaby dračí sirup
Novinka
Top
Akcia
MycoMedica MycoAir II
180 tabliet
MycoAir II
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.