logo

Výživová poradňa

Poskytujeme výživové poradenstvo, analýzu stravovacích návykov a jedálniček na mieru.

Výživová poradňa prostredníctvom e-mailu

Vzhľadom na to, že sa stále viac stretávame s požiadavkou výživového poradenstva prostredníctvom e-mailovej komunikácie, rozhodli sme sa rozšíriť ponuku o túto službu. Konzultácia prostredníctvom e-mailu je vhodná pre každého kto v dnešnej dobe preferuje zvýšenú opatrnosť v súvislosti s epidémiou COVID-19, je pracovne zaneprázdnený, alebo mu nevyhovuje osobná konzultácia zo zdravotných dôvodov.
čítaj viac

Analýza stravovacích návykov

Stravujete sa zdravo? Povedzte nám o sebe viac. Vyhodnotíme Váše stravovacie návyky a ponúkneme riešenie pre optimálny príjem kvalitných bielkovín, tukov, komplexných sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny.
čítaj viac

Jedálniček na mieru

Na základe konzultácie Vám zostavíme jedálniček na mieru, ktorý Vám bude vyhovovať. Pri tvorbe jedálnička zohľadníme Váš zdravotný stav a chuťové preferencie. Jedálniček zostavujeme na obdobie 14 dní. Za toto obdobie získate optimálne stravovacie návyky, budete sa cítiť zdravší a šťastnejší. V prípade záujmu odporučíme aj vhodné vyživové doplnky. Nájdete nás v Prešove.
čítaj viac

Bioimpedančná analýza

Zaujíma Vás aké máte percento telesného tuku a svalovej hmoty? Ste optimálne hydratovaný? Chudnete a cvičíte správne? Aké percento telesného tuku ste stratili? Zvýšili ste objem svalovej hmoty? Aké je Vaše BMI? Aká je Vaša ideálna hmotnosť? Chudnete rýchlo a nechcete stratiť svalovú hmotu? Využite možnosť bioimpedančnej analýzy, ktorá je štandardne využívaná v zdravotníctve, športe a výživovom poradenstve. Navštívte nás v Prešove.
čítaj viac

Výživové doplnky

Vitálne huby - extrakty húb od českej firmy MycoMedica. Bylinné zmesi tradičnej čínskej medicíny od TCM Bohemia.
čítaj viac

Stravovanie podľa DNA

Túžite chudnúť zdravo a prirodzene v súlade s Vaším metabolizmom? Dokážete chudnúť rýchlo a udržať si svoju hmotnosť, alebo ľahko priberáte na váhe? Uprednostňujete rastlinné, alebo živočíšne tuky? Potrebuje Váš organizmus vyššie dávky sacharidov? Uprednostňujete vo svojom jedálničku zeleninu a ovocie, alebo radšej sladkosti a čokoládu? Vyhovujú Vám viac vytrvalostné, alebo rýchlostné športy? Ako znášate fyzickú záťaž? Ste nositeľom génu pre sklon k závislostiam? Odpovede na tieto otázky Vám poskytne osobná genetická analýza – Genoskop Línia.
čítaj viac

Tradičná čínska dietetika

Pomocou diagnostiky tradičnej čínskej medicíny Vám navrhneme vhodný model stravovania v súlade s Vašou osobnosťou a životným štýlom. Tradičná čínska dietetika preferuje jednoduché jedlá a hlavne nezabúda na termické účinky potravín, ktoré dokážu efektívne ovplyvniť Váš metabolizmus požadovaným smerom.
čítaj viac
| Výživová poradňa
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.