logo

SLUŽBY

| DNA testy | Výživové poradenstvo

DNA testy otcovstva | Genoskop Línia – osobná DNA analýza pre zdravý životný štýl a jedálniček na mieru | Preventívne genetické testy so zameraním na intoleranciu laktózy, celiakiu a zvýšené riziko trombóz | Genealogické DNA testy Vám pomôžu odhaliť Váš pôvod. Neinvazívne prenatálne testy VERAgene a VERACITY| Dedičné nádorové ochorenia - genetické skríningové DNA testy PreSENTIA | Výživové poradenstvo | Bylinky tradičnej čínskej medicíny

Bioimpedančná analýza

Zaujíma Vás aké máte percento telesného tuku a svalovej hmoty? Ste optimálne hydratovaný? Chudnete a cvičíte správne? Aké percento telesného tuku ste stratili? Zvýšili ste objem svalovej hmoty? Aké je Vaše BMI? Aká je Vaša ideálna hmotnosť? Chudnete rýchlo a nechcete stratiť svalovú hmotu? Využite možnosť bioimpedančnej analýzy, ktorá je štandardne využívaná v zdravotníctve, športe a výživovom poradenstve. Navštívte nás v Prešove.
čítaj viac

Jedálniček na mieru

Na základe konzultácie Vám zostavíme jedálniček na mieru, ktorý Vám bude vyhovovať. Pri tvorbe jedálnička zohľadníme Váš zdravotný stav a chuťové preferencie. Jedálniček zostavujeme na obdobie 14 dní. Za toto obdobie získate optimálne stravovacie návyky, budete sa cítiť zdravší a šťastnejší. V prípade záujmu odporučíme aj vhodné vyživové doplnky. Nájdete nás v Prešove.
čítaj viac

Test otcovstva

Ste otcom Vášho dieťatka? Je Váš otec skutočne Vaším biologickým otcom? Anonymný DNA test otcovstva dokáže tieto otázky spoľahlivo zodpovedať.
čítaj viac

Genografické DNA testy pôvodu - Genetická genealógia

Možno ste si už niekedy položili otázku: „Odkiaľ pochádzali moji predkovia? Kam siahajú moje korene?“ Možno ste sa zaoberali tvorbou rodokmeňa, alebo to máte v pláne. Určite máte množstvo nezodpovedaných otázok o svojom pôvode. DNA testy pôvodu Vám odhalia odkiaľ pochádzali Vaši predkovia, ktorí postupne osídľovali naše územie. Ak chcete vedieť viac o genetických testoch navštívte nás v Prešove na Kúpeľnej 6 v priestoroch firmy Genovital s.r.o.
čítaj viac

Neinvazívny prenatálny test VERAgene

Neinvazívny prenatálny skríningový test VERAgene zisťuje chromozómové aneuploídie, mikrodelécie a 100 monogénových ochorení v jednom teste. Test je realizovaný z periférnej krvi matky a bukálneho steru biologického otca...
čítaj viac

PreSENTIA - dedičné nádorové ochorenia

PreSENTIA ponúka široké portfólio 19 skríningových testov so zameraním na dedičné formy nádorových ochorení.
čítaj viac

Test vrodené talenty - Genoskop Junior

Je vhodnejšie u vášho dieťaťa podporovať hudobný talent, alebo šport? Pre aký typ športovej aktivity má vrodené dispozície? Je skôr „ranné vtáča", alebo „nočná sova"?
čítaj viac

Test strava a pohyb - Genoskop Línia

Túžite chudnúť zdravo a prirodzene v súlade s Vaším metabolizmom? Dokážete chudnúť rýchlo a udržať si svoju hmotnosť, alebo ľahko priberáte na váhe? Uprednostňujete rastlinné, alebo živočíšne tuky? Potrebuje Váš organizmus vyššie dávky sacharidov? Uprednostňujete vo svojom jedálničku zeleninu a ovocie, alebo radšej sladkosti a čokoládu? Vyhovujú Vám viac vytrvalostné, alebo rýchlostné športy? Ako znášate fyzickú záťaž? Ste nositeľom génu pre sklon k závislostiam? Odpovede na tieto otázky Vám poskytne osobná genetická analýza – Genoskop LÍNIA.
čítaj viac
| SLUŽBY
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.