logo

Genetika

Urobte z vedy svojho pomocníka

DNA testy otcovstva | Genoskop Línia – osobná DNA analýza pre zdravý životný štýl a jedálniček na mieru | Preventívne genetické testy so zameraním na intoleranciu laktózy, celiakiu a zvýšené riziko trombóz | Genealogické DNA testy Vám pomôžu odhaliť Váš pôvod.

Test otcovstva

Ste otcom Vášho dieťatka? Je Váš otec skutočne Vaším biologickým otcom? Anonymný DNA test otcovstva dokáže tieto otázky spoľahlivo zodpovedať. Ak chcete vedieť viac o testoch otcovstva navštívte nás v Prešove na Kúpeľnej 6 v priestoroch firmy Genovital s.r.o.
čítaj viac

Genografické DNA testy pôvodu - Genetická genealógia

Možno ste si už niekedy položili otázku: „Odkiaľ pochádzali moji predkovia? Kam siahajú moje korene?“ Možno ste sa zaoberali tvorbou rodokmeňa, alebo to máte v pláne. Určite máte množstvo nezodpovedaných otázok o svojom pôvode. DNA testy pôvodu Vám odhalia odkiaľ pochádzali Vaši predkovia, ktorí postupne osídľovali naše územie. Ak chcete vedieť viac o genetických testoch navštívte nás v Prešove na Kúpeľnej 6 v priestoroch firmy Genovital s.r.o.
čítaj viac

Test vrodené talenty - Genoskop Junior

Je vhodnejšie rozvíjať hudobný talent, alebo šport? Pre aký typ športovej aktivity máte vrodené dispozície? Ste skôr „ranné vtáča", alebo „nočná sova" ? Ste viac ohrozený vznikom závislostí?
čítaj viac

Test strava a pohyb - Genoskop Línia

Túžite chudnúť zdravo a prirodzene v súlade s Vaším metabolizmom? Dokážete chudnúť rýchlo a udržať si svoju hmotnosť, alebo ľahko priberáte na váhe? Uprednostňujete rastlinné, alebo živočíšne tuky? Potrebuje Váš organizmus vyššie dávky sacharidov? Uprednostňujete vo svojom jedálničku zeleninu a ovocie, alebo radšej sladkosti a čokoládu? Vyhovujú Vám viac vytrvalostné, alebo rýchlostné športy? Ako znášate fyzickú záťaž? Ste nositeľom génu pre sklon k závislostiam? Odpovede na tieto otázky Vám poskytne osobná genetická analýza – Genoskop LÍNIA.
čítaj viac

Odber biologického materiálu

Odber biologického materiálu je možný aj v pohodlí domova. V prípade nejasností Vám radi poradíme. Odberovú sadu Vám pošleme, alebo si ju môžete osobne vyzdvihnúť v priestoroch našej prevádzky v Prešove. Odberová sada, ktorú Vám pošleme na základe objednávky testu, obsahuje sprievodku k vzorkám, návod na odber a sadu dvoch skúmaviek a kefiek ku každej testovanej osobe.
čítaj viac

Často kladené otázky

Odpovedáme na otázky, ktoré sa ohľadom genetických testov pýtate najčastejšie.
čítaj viac

Genetická genealógia - aké tajomstvá ukrývajú naše gény?

Zaujímate sa o históriu Vášho rodu? Už ste sa stretli s pojmom genetická genealógia a dočítali ste sa o haploskupinách? Ak sa v tejto oblasti podrobne neorientujete prinášame aspoň stručný pohľad do uvedenej problematiky.
čítaj viac
| Genetika
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.